C320C224K2R5TA
KEMETKEMET
C320C224K2R5TA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C320C224K2R5TA
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER RAD 220NF 200V X7R 10%
Ngā Rauemi: C320C224K2R5TA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C320C224K2R5TA
Tau Wae C320C224K2R5TA Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER RAD 220NF 200V X7R 10% Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 238244 pcs Pepa Raraunga C320C224K2R5TA.pdf
Putanga - Kua tohua 200V Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) - Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm) Raupapa Goldmax, 300
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Kāhua Ara Straight Te Whakahaere Arataki 0.100" (2.54mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.290" (7.36mm)
Ngā āhuatanga - Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 220pF ±10% 200V Ceramic Capacitor X7R Radial Te kaha 220pF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
C320C224K5R5TA7303
C320C224K5R5TA7303
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 0.22UF 50V X7R RADIAL
I roto i te taonga: 406253 pcs
Tikiake:
RFQ
C320C224K2R5TA7301
C320C224K2R5TA7301
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 0.22UF 200V X7R RADIAL