C320C154K3G5TA
KEMETKEMET
C320C154K3G5TA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C320C154K3G5TA
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER RAD 150NF 25V C0G 10%
Ngā Rauemi: C320C154K3G5TA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C320C154K3G5TA
Tau Wae C320C154K3G5TA Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER RAD 150NF 25V C0G 10% Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 136043 pcs Pepa Raraunga C320C154K3G5TA.pdf
Raupapa * Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks Waehanga Kaihanga C320C154K3G5TA
Whakaahua nui Ceramic Capacitor Whakaahuatanga CAP CER RAD 150NF 25V C0G 10%
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
C320C154J3G5TA
C320C154J3G5TA
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 0.15UF 25V C0G/NP0 RAD
I roto i te taonga: 120043 pcs
Tikiake: C320C154J3G5TA.pdf
RFQ
C320C154K3G5TA7301
C320C154K3G5TA7301
Kaihanga: KEMET