C320C124K5G5TA
KEMETKEMET
C320C124K5G5TA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C320C124K5G5TA
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER RAD 120NF 50V C0G 10%
Ngā Rauemi: C320C124K5G5TA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C320C124K5G5TA
Tau Wae C320C124K5G5TA Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER RAD 120NF 50V C0G 10% Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 151901 pcs Pepa Raraunga C320C124K5G5TA.pdf
Raupapa * Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks Waehanga Kaihanga C320C124K5G5TA
Whakaahua nui Ceramic Capacitor Whakaahuatanga CAP CER RAD 120NF 50V C0G 10%
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
C320C129B3G5TA
C320C129B3G5TA
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 1.2PF 25V C0G/NP0 RADIAL
I roto i te taonga: 167511 pcs
Tikiake: C320C129B3G5TA.pdf
RFQ
C320C124J5R5TA
C320C124J5R5TA
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 0.12UF 5% 50V X7R RADIAL
I roto i te taonga: 585065 pcs
Tikiake: C320C124J5R5TA.pdf
RFQ
C320C124K5G5TA7301
C320C124K5G5TA7301
Whakaahuatanga: CAP CER 0.12UF 50V C0G/NP0 RAD