C320C102KDR5HA
KEMETKEMET
C320C102KDR5HA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C320C102KDR5HA
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 1000PF 1KV X7R RADIAL
Ngā Rauemi: C320C102KDR5HA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C320C102KDR5HA
Tau Wae C320C102KDR5HA Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 1000PF 1KV X7R RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 106264 pcs Pepa Raraunga C320C102KDR5HA.pdf
Putanga - Kua tohua 1000V (1kV) Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) - Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.200" L x 0.150" W (5.08mm x 3.81mm) Raupapa Goldmax, 300
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 52 Weeks Te Kāhua Ara Straight
Te Whakahaere Arataki 0.100" (2.54mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.290" (7.36mm) Ngā āhuatanga High Voltage
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 1000pF ±10% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor X7R Radial
Te kaha 1000pF Nga tono General Purpose