C317C331K2R5TA
KEMETKEMET
C317C331K2R5TA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C317C331K2R5TA
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 330PF 200V X7R RADIAL
Ngā Rauemi: C317C331K2R5TA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C317C331K2R5TA
Tau Wae C317C331K2R5TA Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 330PF 200V X7R RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 773223 pcs Pepa Raraunga C317C331K2R5TA.pdf
Putanga - Kua tohua 200V Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) - Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.150" L x 0.120" W (3.81mm x 3.05mm) Raupapa Goldmax, 300
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa 399-4232
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 48 Weeks
Te Kāhua Ara Formed Leads Te Whakahaere Arataki 0.200" (5.08mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.230" (5.84mm)
Ngā āhuatanga - Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 330pF ±10% 200V Ceramic Capacitor X7R Radial Te kaha 330pF