C317C331J2G5CA
KEMETKEMET
C317C331J2G5CA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C317C331J2G5CA
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 330PF 200V NP0 RADIAL
Ngā Rauemi: C317C331J2G5CA.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C317C331J2G5CA
Tau Wae C317C331J2G5CA Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 330PF 200V NP0 RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4743 pcs Pepa Raraunga C317C331J2G5CA.pdf
Putanga - Kua tohua 200V Te manawanui ±5%
Te matotoru (Max) - Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.150" L x 0.120" W (3.81mm x 3.05mm) Raupapa Goldmax, 300
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa 399-1916
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Kāhua Ara Formed Leads
Te Whakahaere Arataki 0.200" (5.08mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Teitei - Tae (Max) 0.230" (5.84mm) Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 330pF ±5% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial
Te kaha 330pF Nga tono General Purpose