C317C331F1G5TA
KEMETKEMET
KEMET
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C317C331F1G5TA
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 330PF 100V C0G/NP0 RAD
Ngā Rauemi: C317C331F1G5TA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C317C331F1G5TA
Tau Wae C317C331F1G5TA Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 330PF 100V C0G/NP0 RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 131534 pcs Pepa Raraunga C317C331F1G5TA.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Te manawanui ±1%
Te matotoru (Max) - Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.150" L x 0.100" W (3.81mm x 2.54mm) Raupapa Goldmax, 300
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Radial Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 52 Weeks Te Kāhua Ara Formed Leads
Te Whakahaere Arataki 0.200" (5.08mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.200" (5.08mm) Ngā āhuatanga Low ESL
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 330pF ±1% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial
Te kaha 330pF Nga tono General Purpose