C317C220JCG5TA
KEMETKEMET
C317C220JCG5TA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C317C220JCG5TA
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 22PF 500V NP0 RADIAL
Ngā Rauemi: C317C220JCG5TA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C317C220JCG5TA
Tau Wae C317C220JCG5TA Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 22PF 500V NP0 RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 74584 pcs Pepa Raraunga C317C220JCG5TA.pdf
Putanga - Kua tohua 500V Te manawanui ±5%
Te matotoru (Max) - Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.150" L x 0.120" W (3.81mm x 3.05mm) Raupapa Goldmax, 300
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 53 Weeks Te Kāhua Ara Formed Leads
Te Whakahaere Arataki 0.200" (5.08mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.130" (3.30mm) Ngā āhuatanga High Voltage
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 22pF ±5% 500V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial
Te kaha 22pF Nga tono General Purpose