C317C201F3G5TA
KEMETKEMET
C317C201F3G5TA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C317C201F3G5TA
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 200PF 25V C0G/NP0 RADIAL
Ngā Rauemi: C317C201F3G5TA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C317C201F3G5TA
Tau Wae C317C201F3G5TA Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 200PF 25V C0G/NP0 RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 134952 pcs Pepa Raraunga C317C201F3G5TA.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±1%
Te matotoru (Max) - Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.150" L x 0.100" W (3.81mm x 2.54mm) Raupapa Goldmax, 300
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Kāhua Ara Formed Leads - Kinked Te Whakahaere Arataki 0.200" (5.08mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.200" (5.08mm)
Ngā āhuatanga Low ESL Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 200pF ±1% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial Te kaha 200pF