C317C151K2R5CA
KEMETKEMET
C317C151K2R5CA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C317C151K2R5CA
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 150PF 200V X7R RADIAL
Ngā Rauemi: C317C151K2R5CA.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C317C151K2R5CA
Tau Wae C317C151K2R5CA Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 150PF 200V X7R RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5749 pcs Pepa Raraunga C317C151K2R5CA.pdf
Putanga - Kua tohua 200V Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) - Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.150" L x 0.120" W (3.81mm x 3.05mm) Raupapa Goldmax, 300
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa 399-2009
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Kāhua Ara Formed Leads
Te Whakahaere Arataki 0.200" (5.08mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Teitei - Tae (Max) 0.230" (5.84mm) Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 150pF ±10% 200V Ceramic Capacitor X7R Radial
Te kaha 150pF Nga tono General Purpose