C316C201F3G5TA
KEMETKEMET
C316C201F3G5TA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C316C201F3G5TA
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 200PF 25V C0G/NP0 RADIAL
Ngā Rauemi: C316C201F3G5TA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C316C201F3G5TA
Tau Wae C316C201F3G5TA Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 200PF 25V C0G/NP0 RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 127249 pcs Pepa Raraunga C316C201F3G5TA.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±1%
Te matotoru (Max) - Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.150" L x 0.100" W (3.81mm x 2.54mm) Raupapa Goldmax, 300
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Kāhua Ara Formed Leads - Kinked Te Whakahaere Arataki 0.100" (2.54mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.230" (5.84mm)
Ngā āhuatanga Low ESL Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 200pF ±1% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial Te kaha 200pF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
C316C201FAG5TA7301
C316C201FAG5TA7301
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 200PF 250V C0G/NP0 RAD
I roto i te taonga: 152338 pcs
Tikiake: C316C201FAG5TA7301.pdf
RFQ
C316C200KAG5TA7301
C316C200KAG5TA7301
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 20PF 250V C0G/NP0 RADIAL
I roto i te taonga: 707725 pcs
Tikiake: C316C200KAG5TA7301.pdf
RFQ
C316C201F3G5TA7301
C316C201F3G5TA7301
Whakaahuatanga: CAP CER 200PF 25V C0G/NP0 RADIAL