C315C331F1G5TA
KEMETKEMET
C315C331F1G5TA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C315C331F1G5TA
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 330PF 100V NP0 RADIAL
Ngā Rauemi: 1.C315C331F1G5TA.pdf2.C315C331F1G5TA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C315C331F1G5TA
Tau Wae C315C331F1G5TA Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 330PF 100V NP0 RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 161337 pcs Pepa Raraunga 1.C315C331F1G5TA.pdf2.C315C331F1G5TA.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Te manawanui ±1%
Te matotoru (Max) - Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.150" L x 0.100" W (3.81mm x 2.54mm) Raupapa Goldmax, 300
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa 399-9732
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 52 Weeks
Te Kāhua Ara Straight Te Whakahaere Arataki 0.100" (2.54mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.210" (5.33mm)
Ngā āhuatanga - Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 330pF ±1% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial Te kaha 330pF