C3040C393JDGACAUTO
KEMETKEMET
C3040C393JDGACAUTO Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C3040C393JDGACAUTO
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 0.039UF 1KV C0G/NP0 3040
Ngā Rauemi: C3040C393JDGACAUTO.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C3040C393JDGACAUTO
Tau Wae C3040C393JDGACAUTO Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 0.039UF 1KV C0G/NP0 3040 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 7563 pcs Pepa Raraunga C3040C393JDGACAUTO.pdf
Putanga - Kua tohua 1000V (1kV) Te manawanui ±5%
Te matotoru (Max) 0.106" (2.70mm) Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.299" L x 0.402" W (7.60mm x 10.20mm) Raupapa C
Ratonga AEC-Q200 Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 3040 (7610 Metric) Ētahi Ingoa 399-14756-1
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 54 Weeks
Te Kāhua Ara - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga High Voltage Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 0.039µF ±5% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 3040 (7610 Metric) Te kaha 0.039µF