C284ACR5100AL0J
KEMETKEMET
C284ACR5100AL0J Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C284ACR5100AL0J
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP FILM MOTOR 10UF 5% 470 VAC
Ngā Rauemi: C284ACR5100AL0J.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C284ACR5100AL0J
Tau Wae C284ACR5100AL0J Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP FILM MOTOR 10UF 5% 470 VAC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 19364 pcs Pepa Raraunga C284ACR5100AL0J.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC - Whakaaetanga Ngaohiko - AC 470V
Te manawanui ±5% Whakamutunga Wire Leads
Rahi / Rahi 1.378" Dia (35.00mm) Raupapa C284
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 284ACR5100AL0J
Tae Mahi -25°C ~ 85°C Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 2.815" (71.50mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polypropylene (PP) Whakaahuatanga Taipitopito 10µF Film Capacitor 470V Polypropylene (PP) Radial, Can
Te kaha 10µF Nga tono Motor Run