C276CCF5500LH2J
KEMETKEMET
C276CCF5500LH2J Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C276CCF5500LH2J
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP FILM 50 UF 5% 470 VAC MOTOR
Ngā Rauemi: C276CCF5500LH2J.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
320 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C276CCF5500LH2J
Tau Wae C276CCF5500LH2J Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP FILM 50 UF 5% 470 VAC MOTOR Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS