C276CCF5100LG0J
KEMETKEMET
C276CCF5100LG0J Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C276CCF5100LG0J
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP FILM 10UF 5% 470VAC RADIAL
Ngā Rauemi: C276CCF5100LG0J.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
430 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C276CCF5100LG0J
Tau Wae C276CCF5100LG0J Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP FILM 10UF 5% 470VAC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 30265 pcs Pepa Raraunga C276CCF5100LG0J.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC - Whakaaetanga Ngaohiko - AC 470V
Te manawanui ±5% Whakamutunga Wire Leads
Rahi / Rahi 1.378" Dia (35.00mm) Raupapa C276
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -25°C ~ 85°C
Momo Tae Chassis, Stud Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 35 Weeks Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 2.382" (60.50mm)
Ngā āhuatanga - Rauemi Dielectric Polypropylene (PP)
Whakaahuatanga Taipitopito 10µF Film Capacitor 470V Polypropylene (PP) Radial, Can Te kaha 10µF