C276CAA5100AV0J
KEMETKEMET
C276CAA5100AV0J Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C276CAA5100AV0J
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP FILM 10UF 5% 470VAC CHAS MT
Ngā Rauemi: 1.C276CAA5100AV0J.pdf2.C276CAA5100AV0J.pdf
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C276CAA5100AV0J
Tau Wae C276CAA5100AV0J Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP FILM 10UF 5% 470VAC CHAS MT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 34113 pcs Pepa Raraunga 1.C276CAA5100AV0J.pdf2.C276CAA5100AV0J.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC - Whakaaetanga Ngaohiko - AC 470V
Te manawanui ±5% Whakamutunga Wire Leads
Rahi / Rahi 1.378" Dia (35.00mm) Raupapa C276
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 399-11766
Tae Mahi -25°C ~ 85°C Momo Tae Chassis, Stud Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 2.244" (57.00mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polypropylene (PP) Whakaahuatanga Taipitopito 10µF Film Capacitor 470V Polypropylene (PP) Radial, Can
Te kaha 10µF Nga tono Motor Run; Motor Start