| Tau Wae | C2225X105K2RACTU | Kaihanga | KEMET |
|---|---|---|---|
| Whakaahuatanga | CAP CER 1UF 200V X7R 2225 | Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| He Rahinga Kei te wātea | 68520 pcs | Pepa Raraunga | C2225X105K2RACTU.pdf |
| Whakaaetanga Ngaohiko - AC | - | Putanga - Kua tohua | 200V |
| Te manawanui | 1µF | Te matotoru (Max) | X7R |
| Te Rahi Whenua Whenua | - | Rahi / Rahi | 0.232" L x 0.252" W (5.90mm x 6.40mm) |
| Raupapa | FT-CAP | RoHS Tūnga | Tape & Reel (TR) |
| Ripa Tae - Raatau Rawa | Boardflex Sensitive | Ratonga | - |
| Ko te poari | 2225 (5763 Metric) | Ētahi Ingoa | 399-5534-2 C2225X105K2RAC C2225X105K2RAC7800 |
| Tae Mahi | -55°C ~ 125°C | Momo Tae | Surface Mount, MLCC |
| Taumata Whakaaro Moe (MSL) | 1 (Unlimited) | Te Tae Kaituku Taeke | 22 Weeks |
| Waehanga Kaihanga | C2225X105K2RACTU | Te Kāhua Ara | 0.061" (1.55mm) |
| Teitei - Tae (Max) | - | Ngā āhuatanga | Soft Termination |
| Raatau Kore | - | Whakaahua nui | 1µF ±10% 200V Ceramic Capacitor X7R 2225 (5763 Metric) |
| ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) | ±10% | Whakaahuatanga | CAP CER 1UF 200V X7R 2225 |