C2225C474M1UACTU
KEMETKEMET
C2225C474M1UACTU Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C2225C474M1UACTU
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 0.47UF 100V Z5U 2225
Ngā Rauemi: C2225C474M1UACTU.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C2225C474M1UACTU
Tau Wae C2225C474M1UACTU Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 0.47UF 100V Z5U 2225 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 74455 pcs Pepa Raraunga C2225C474M1UACTU.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Te manawanui ±20%
Te matotoru (Max) 0.049" (1.25mm) Te Tae Tema Z5U
Rahi / Rahi 0.221" L x 0.252" W (5.60mm x 6.40mm) Raupapa C
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 2225 (5763 Metric) Ētahi Ingoa C2225C474M1UAC
C2225C474M1UAC7800
Tae Mahi 10°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 44 Weeks
Te Kāhua Ara - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga - Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 0.47µF ±20% 100V Ceramic Capacitor Z5U 2225 (5763 Metric) Te kaha 0.47µF