C2225C392JGGACTU
KEMETKEMET
C2225C392JGGACTU Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C2225C392JGGACTU
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 3900PF 2KV C0G/NP0 2225
Ngā Rauemi: C2225C392JGGACTU.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C2225C392JGGACTU
Tau Wae C2225C392JGGACTU Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 3900PF 2KV C0G/NP0 2225 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 44622 pcs Pepa Raraunga C2225C392JGGACTU.pdf
Putanga - Kua tohua 2000V (2kV) Te manawanui ±5%
Te matotoru (Max) 0.106" (2.70mm) Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.221" L x 0.252" W (5.60mm x 6.40mm) Raupapa C
Ratonga - Packaging Original-Reel®
Paa / Case 2225 (5763 Metric) Ētahi Ingoa 399-11214-6
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 53 Weeks
Te Kāhua Ara - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga High Voltage Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 3900pF ±5% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 2225 (5763 Metric) Te kaha 3900pF