C2220X474J5GACTU
KEMETKEMET
C2220X474J5GACTU Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C2220X474J5GACTU
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 0.47UF 50V C0G/NP0 2220
Ngā Rauemi: 1.C2220X474J5GACTU.pdf2.C2220X474J5GACTU.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C2220X474J5GACTU
Tau Wae C2220X474J5GACTU Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 0.47UF 50V C0G/NP0 2220 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 34012 pcs Pepa Raraunga 1.C2220X474J5GACTU.pdf2.C2220X474J5GACTU.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±5%
Te matotoru (Max) 0.073" (1.85mm) Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.232" L x 0.197" W (5.90mm x 5.00mm) Raupapa FT-CAP
Ratonga - Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 2220 (5750 Metric) Ētahi Ingoa 399-7460-1
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Ngā āhuatanga Soft Termination Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 0.47µF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 2220 (5750 Metric) Te kaha 0.47µF