C2220X226K3RACTU
KEMETKEMET
C2220X226K3RACTU Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C2220X226K3RACTU
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 22UF 25V X7R 2220
Ngā Rauemi: C2220X226K3RACTU.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C2220X226K3RACTU
Tau Wae C2220X226K3RACTU Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 22UF 25V X7R 2220 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 43050 pcs Pepa Raraunga C2220X226K3RACTU.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) 0.100" (2.55mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.232" L x 0.197" W (5.90mm x 5.00mm) Raupapa FT-CAP
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 2220 (5750 Metric) Ētahi Ingoa 399-5533-2
C2220X226K3RAC
C2220X226K3RAC7800
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 54 Weeks
Te Kāhua Ara - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Soft Termination Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 22µF ±10% 25V Ceramic Capacitor X7R 2220 (5750 Metric) Te kaha 22µF