C2220X156K5RACTU
KEMETKEMET
C2220X156K5RACTU Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C2220X156K5RACTU
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 15UF 50V X7R 2220
Ngā Rauemi: C2220X156K5RACTU.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C2220X156K5RACTU
Tau Wae C2220X156K5RACTU Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 15UF 50V X7R 2220 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 36076 pcs Pepa Raraunga C2220X156K5RACTU.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) 0.100" (2.55mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.232" L x 0.197" W (5.90mm x 5.00mm) Raupapa FT-CAP
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 2220 (5750 Metric) Ētahi Ingoa 399-5532-2
C2220X156K5RAC
C2220X156K5RAC7800
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 54 Weeks
Te Kāhua Ara - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Soft Termination Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 15µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 2220 (5750 Metric) Te kaha 15µF