C2220H333JCGAFT050
KEMETKEMET
C2220H333JCGAFT050 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C2220H333JCGAFT050
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 0.033UF 500V NP0 2220
Ngā Rauemi: C2220H333JCGAFT050.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C2220H333JCGAFT050
Tau Wae C2220H333JCGAFT050 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 0.033UF 500V NP0 2220 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1298 pcs Pepa Raraunga C2220H333JCGAFT050.pdf
Putanga - Kua tohua 500V Te manawanui ±5%
Te matotoru (Max) 0.106" (2.70mm) Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) Raupapa HV-HT
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 2220 (5750 Metric) Ētahi Ingoa 399-13431-2
Tae Mahi -55°C ~ 200°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks
Te Kāhua Ara - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Low ESL, High Voltage, High Temperature Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 0.033µF ±5% 500V Ceramic Capacitor C0G, NP0 2220 (5750 Metric) Te kaha 0.033µF