C2220C823J5GACTU
KEMETKEMET
C2220C823J5GACTU Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C2220C823J5GACTU
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 0.082UF 50V C0G/NP0 2220
Ngā Rauemi: C2220C823J5GACTU.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C2220C823J5GACTU
Tau Wae C2220C823J5GACTU Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 0.082UF 50V C0G/NP0 2220 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 49229 pcs Pepa Raraunga C2220C823J5GACTU.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±5%
Te matotoru (Max) 0.045" (1.15mm) Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) Raupapa C
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 2220 (5750 Metric) Ētahi Ingoa 399-5378-2
C2220C823J5GAC
C2220C823J5GAC7800
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 43 Weeks
Te Kāhua Ara - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Low ESL Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 0.082µF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 2220 (5750 Metric) Te kaha 0.082µF