C2220C474MBR2C7186
KEMETKEMET
C2220C474MBR2C7186 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C2220C474MBR2C7186
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 0.47UF 630V X7R SMD
Ngā Rauemi: C2220C474MBR2C7186.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C2220C474MBR2C7186
Tau Wae C2220C474MBR2C7186 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 0.47UF 630V X7R SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 28807 pcs Pepa Raraunga C2220C474MBR2C7186.pdf
Putanga - Kua tohua 630V Te manawanui ±20%
Te matotoru (Max) 0.217" (5.50mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.236" L x 0.197" W (6.00mm x 5.00mm) Raupapa KPS
Ratonga - Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case Stacked SMD, 2 J-Lead Ētahi Ingoa 399-9632-1
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 33 Weeks
Te Kāhua Ara J-Lead Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Low ESL (Stacked), High Voltage Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 0.47µF ±20% 630V Ceramic Capacitor X7R Stacked SMD, 2 J-Lead Te kaha 0.47µF