C2220C474K1RACTU
KEMETKEMET
C2220C474K1RACTU Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C2220C474K1RACTU
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 0.47UF 100V X7R 2220
Ngā Rauemi: C2220C474K1RACTU.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C2220C474K1RACTU
Tau Wae C2220C474K1RACTU Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 0.47UF 100V X7R 2220 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 104579 pcs Pepa Raraunga C2220C474K1RACTU.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) 0.049" (1.25mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) Raupapa C
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 2220 (5750 Metric) Ētahi Ingoa 399-9445-2
C2220C474K1RAC
C2220C474K1RAC7800
C2220C474K1RACTU-ND
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 43 Weeks
Te Kāhua Ara - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga - Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 0.47µF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7R 2220 (5750 Metric) Te kaha 0.47µF