C1825C823KCRACTU
KEMETKEMET
C1825C823KCRACTU Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C1825C823KCRACTU
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 0.082UF 500V X7R 1825
Ngā Rauemi: C1825C823KCRACTU.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C1825C823KCRACTU
Tau Wae C1825C823KCRACTU Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 0.082UF 500V X7R 1825 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 85372 pcs Pepa Raraunga C1825C823KCRACTU.pdf
Putanga - Kua tohua 500V Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) 0.071" (1.80mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm) Raupapa C
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1825 (4564 Metric) Ētahi Ingoa C1825C823KCRAC
C1825C823KCRAC7800
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 46 Weeks
Te Kāhua Ara - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga High Voltage Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 0.082µF ±10% 500V Ceramic Capacitor X7R 1825 (4564 Metric) Te kaha 0.082µF