C1825C223K1RACTU
KEMETKEMET
C1825C223K1RACTU Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C1825C223K1RACTU
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 0.022UF 100V X7R 1825
Ngā Rauemi: C1825C223K1RACTU.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C1825C223K1RACTU
Tau Wae C1825C223K1RACTU Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 0.022UF 100V X7R 1825 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 82643 pcs Pepa Raraunga C1825C223K1RACTU.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) 0.049" (1.25mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm) Raupapa C
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1825 (4564 Metric) Ētahi Ingoa C1825C223K1RAC
C1825C223K1RAC7800
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Kāhua Ara -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 0.022µF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7R 1825 (4564 Metric)
Te kaha 0.022µF Nga tono General Purpose