C1812X474K5RAC
KEMETKEMET
C1812X474K5RAC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C1812X474K5RAC
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 0.47UF 50V X7R 1812
Ngā Rauemi: C1812X474K5RAC.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C1812X474K5RAC
Tau Wae C1812X474K5RAC Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 0.47UF 50V X7R 1812 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 124819 pcs Pepa Raraunga C1812X474K5RAC.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) 0.043" (1.10mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Raupapa FT-CAP
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1812 (4532 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount, MLCC Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 54 Weeks Te Kāhua Ara -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Soft Termination
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 0.47µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 1812 (4532 Metric)
Te kaha 0.47µF Nga tono Boardflex Sensitive
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
C1812X474M3JAC7800
C1812X474M3JAC7800
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 0.47UF 25V U2J 1812
I roto i te taonga: 103965 pcs
Tikiake: C1812X474M3JAC7800.pdf
RFQ
C1812X474K1RAC7800
C1812X474K1RAC7800
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 0.47UF 100V X7R 1812
I roto i te taonga: 84907 pcs
Tikiake: C1812X474K1RAC7800.pdf
RFQ
C1812X474K5RAC7800
C1812X474K5RAC7800
Whakaahuatanga: CAP CER 0.47UF 50V X7R 1812