C1812X102KHRACTU
KEMETKEMET
C1812X102KHRACTU Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C1812X102KHRACTU
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 1000PF 3KV X7R 1812
Ngā Rauemi: C1812X102KHRACTU.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C1812X102KHRACTU
Tau Wae C1812X102KHRACTU Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 1000PF 3KV X7R 1812 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 75992 pcs Pepa Raraunga C1812X102KHRACTU.pdf
Putanga - Kua tohua 3000V (3kV) Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) 0.071" (1.80mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.181" L x 0.126" W (4.60mm x 3.20mm) Raupapa HV FT-CAP
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1812 (4532 Metric) Ētahi Ingoa 399-5848-2
C1812X102KHRAC
C1812X102KHRAC7800
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 54 Weeks
Te Kāhua Ara - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Soft Termination, High Voltage Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 1000pF ±10% 3000V (3kV) Ceramic Capacitor X7R 1812 (4532 Metric) Te kaha 1000pF