C1812C684J5RACTU
KEMETKEMET
C1812C684J5RACTU Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C1812C684J5RACTU
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 0.68UF 50V X7R 1812
Ngā Rauemi: C1812C684J5RACTU.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C1812C684J5RACTU
Tau Wae C1812C684J5RACTU Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 0.68UF 50V X7R 1812 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 67895 pcs Pepa Raraunga C1812C684J5RACTU.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±5%
Te matotoru (Max) 0.047" (1.20mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Raupapa C
Ratonga - Packaging Original-Reel®
Paa / Case 1812 (4532 Metric) Ētahi Ingoa 399-9436-6
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 42 Weeks
Te Kāhua Ara - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga - Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 0.68µF ±5% 50V Ceramic Capacitor X7R 1812 (4532 Metric) Te kaha 0.68µF