C1812C474Z5UACTU
KEMETKEMET
C1812C474Z5UACTU Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C1812C474Z5UACTU
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 0.47UF 50V Z5U 1812
Ngā Rauemi: C1812C474Z5UACTU.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C1812C474Z5UACTU
Tau Wae C1812C474Z5UACTU Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 0.47UF 50V Z5U 1812 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 208317 pcs Pepa Raraunga C1812C474Z5UACTU.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui -20%, +80%
Te matotoru (Max) 0.043" (1.10mm) Te Tae Tema Z5U
Rahi / Rahi 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Raupapa C
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1812 (4532 Metric) Ētahi Ingoa C1812C474Z5UAC
C1812C474Z5UAC7800
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 42 Weeks
Te Kāhua Ara - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga - Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 0.47µF -20%, +80% 50V Ceramic Capacitor Z5U 1812 (4532 Metric) Te kaha 0.47µF