C1812C392JGRACTU
KEMETKEMET
C1812C392JGRACTU Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C1812C392JGRACTU
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 3900PF 2KV X7R 1812
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C1812C392JGRACTU
Tau Wae C1812C392JGRACTU Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 3900PF 2KV X7R 1812 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 87950 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Kua tohua 2000V (2kV) Te manawanui ±5%
Te matotoru (Max) 0.071" (1.80mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Raupapa C
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1812 (4532 Metric) Ētahi Ingoa C1812C392JGRAC
C1812C392JGRAC7800
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Kāhua Ara -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga High Voltage
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 3900pF ±5% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor X7R 1812 (4532 Metric)
Te kaha 3900pF Nga tono General Purpose