C1812C334J1RACTU
KEMETKEMET
C1812C334J1RACTU Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C1812C334J1RACTU
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 0.33UF 100V X7R 1812
Ngā Rauemi: C1812C334J1RACTU.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C1812C334J1RACTU
Tau Wae C1812C334J1RACTU Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 0.33UF 100V X7R 1812 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 122108 pcs Pepa Raraunga C1812C334J1RACTU.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Te manawanui ±5%
Te matotoru (Max) 0.065" (1.65mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Raupapa C
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1812 (4532 Metric) Ētahi Ingoa C1812C334J1RAC
C1812C334J1RAC7800
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 42 Weeks
Te Kāhua Ara - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga - Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 0.33µF ±5% 100V Ceramic Capacitor X7R 1812 (4532 Metric) Te kaha 0.33µF