C1812C242KCGACTU
KEMETKEMET
C1812C242KCGACTU Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C1812C242KCGACTU
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 2400PF 500V NP0 1812
Ngā Rauemi: C1812C242KCGACTU.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C1812C242KCGACTU
Tau Wae C1812C242KCGACTU Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 2400PF 500V NP0 1812 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 81369 pcs Pepa Raraunga C1812C242KCGACTU.pdf
Putanga - Kua tohua 500V Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) 0.071" (1.80mm) Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Raupapa C
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1812 (4532 Metric) Ētahi Ingoa C1812C242KCGAC
C1812C242KCGAC7800
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 44 Weeks
Te Kāhua Ara - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga High Voltage Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 2400pF ±10% 500V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1812 (4532 Metric) Te kaha 2400pF