C1812C222KDGACTU
KEMETKEMET
C1812C222KDGACTU Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C1812C222KDGACTU
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 2200PF 1KV C0G/NP0 1812
Ngā Rauemi: C1812C222KDGACTU.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C1812C222KDGACTU
Tau Wae C1812C222KDGACTU Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 2200PF 1KV C0G/NP0 1812 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 84382 pcs Pepa Raraunga C1812C222KDGACTU.pdf
Putanga - Kua tohua 1000V (1kV) Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) 0.071" (1.80mm) Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Raupapa C
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1812 (4532 Metric) Ētahi Ingoa 399-7279-2
C1812C222KDGAC
C1812C222KDGAC7800
C1812C222KDGACTU-ND
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 30 Weeks
Te Kāhua Ara - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga High Voltage Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 2200pF ±10% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 1812 (4532 Metric) Te kaha 2200pF