C1812C122MZRACTU
KEMETKEMET
C1812C122MZRACTU Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C1812C122MZRACTU
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 1200PF 2.5KV X7R 1812
Ngā Rauemi: C1812C122MZRACTU.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C1812C122MZRACTU
Tau Wae C1812C122MZRACTU Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 1200PF 2.5KV X7R 1812 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 121507 pcs Pepa Raraunga C1812C122MZRACTU.pdf
Putanga - Kua tohua 2500V (2.5kV) Te manawanui ±20%
Te matotoru (Max) 0.071" (1.80mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Raupapa C
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1812 (4532 Metric) Ētahi Ingoa C1812C122MZRAC
C1812C122MZRAC7800
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Kāhua Ara -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga High Voltage
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 1200pF ±20% 2500V (2.5kV) Ceramic Capacitor X7R 1812 (4532 Metric)
Te kaha 1200pF Nga tono General Purpose