C1812C104M1UACTU
KEMETKEMET
C1812C104M1UACTU Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C1812C104M1UACTU
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 0.1UF 100V Z5U 1812
Ngā Rauemi: C1812C104M1UACTU.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C1812C104M1UACTU
Tau Wae C1812C104M1UACTU Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 0.1UF 100V Z5U 1812 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 268311 pcs Pepa Raraunga C1812C104M1UACTU.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Kua tohua 100V
Te manawanui 0.1µF Te matotoru (Max) Z5U
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Raupapa C RoHS Tūnga Tape & Reel (TR)
Ripa Tae - Raatau Rawa General Purpose Ratonga -
Ko te poari 1812 (4532 Metric) Ētahi Ingoa C1812C104M1UAC
C1812C104M1UAC7800
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 21 Weeks
Waehanga Kaihanga C1812C104M1UACTU Te Kāhua Ara 0.043" (1.10mm)
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahua nui 0.1µF ±20% 100V Ceramic Capacitor Z5U 1812 (4532 Metric)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±20% Whakaahuatanga CAP CER 0.1UF 100V Z5U 1812