C1808X102KHRACTU
KEMETKEMET
C1808X102KHRACTU Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C1808X102KHRACTU
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 1000PF 3KV X7R 1808
Ngā Rauemi: C1808X102KHRACTU.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C1808X102KHRACTU
Tau Wae C1808X102KHRACTU Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 1000PF 3KV X7R 1808 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 110445 pcs Pepa Raraunga C1808X102KHRACTU.pdf
Putanga - Kua tohua 3000V (3kV) Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) 0.085" (2.15mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.185" L x 0.079" W (4.70mm x 2.00mm) Raupapa HV FT-CAP
Ratonga - Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 1808 (4520 Metric) Ētahi Ingoa 399-5845-1
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 54 Weeks
Te Kāhua Ara - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Soft Termination, High Voltage Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 1000pF ±10% 3000V (3kV) Ceramic Capacitor X7R 1808 (4520 Metric) Te kaha 1000pF