C1808V473KDRACTU
KEMETKEMET
C1808V473KDRACTU Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C1808V473KDRACTU
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 0.047UF 1KV X7R 1808
Ngā Rauemi: C1808V473KDRACTU.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C1808V473KDRACTU
Tau Wae C1808V473KDRACTU Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 0.047UF 1KV X7R 1808 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 426555 pcs Pepa Raraunga C1808V473KDRACTU.pdf
Putanga - Kua tohua 1000V (1kV) Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) 0.069" (1.75mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.185" L x 0.079" W (4.70mm x 2.00mm) Raupapa ArcShield™
Ratonga - Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 1808 (4520 Metric) Ētahi Ingoa 399-6487-1
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 48 Weeks
Te Kāhua Ara - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga High Voltage Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 0.047µF ±10% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor X7R 1808 (4520 Metric) Te kaha 0.047µF