C1808C681MGRACTU
KEMETKEMET
C1808C681MGRACTU Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C1808C681MGRACTU
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 680PF 2KV X7R 1808
Ngā Rauemi: C1808C681MGRACTU.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C1808C681MGRACTU
Tau Wae C1808C681MGRACTU Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 680PF 2KV X7R 1808 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 103922 pcs Pepa Raraunga C1808C681MGRACTU.pdf
Putanga - Kua tohua 2000V (2kV) Te manawanui ±20%
Te matotoru (Max) 0.069" (1.75mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.185" L x 0.079" W (4.70mm x 2.00mm) Raupapa C
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1808 (4520 Metric) Ētahi Ingoa C1808C681MGRAC
C1808C681MGRAC7800
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 52 Weeks
Ngā āhuatanga High Voltage Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 680pF ±20% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor X7R 1808 (4520 Metric) Te kaha 680pF