C1808C471J5GACTU
KEMETKEMET
C1808C471J5GACTU Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C1808C471J5GACTU
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 470PF 50V NP0 1808
Ngā Rauemi: C1808C471J5GACTU.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C1808C471J5GACTU
Tau Wae C1808C471J5GACTU Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 470PF 50V NP0 1808 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 212165 pcs Pepa Raraunga C1808C471J5GACTU.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±5%
Te matotoru (Max) 0.045" (1.15mm) Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.185" L x 0.079" W (4.70mm x 2.00mm) Raupapa C
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1808 (4520 Metric) Ētahi Ingoa C1808C471J5GAC
C1808C471J5GAC7800
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Kāhua Ara -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Low ESL
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 470pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1808 (4520 Metric)
Te kaha 470pF Nga tono General Purpose