C1808C332KDRACTU
KEMETKEMET
C1808C332KDRACTU Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C1808C332KDRACTU
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 3300PF 1KV X7R 1808
Ngā Rauemi: C1808C332KDRACTU.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C1808C332KDRACTU
Tau Wae C1808C332KDRACTU Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 3300PF 1KV X7R 1808 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 112548 pcs Pepa Raraunga C1808C332KDRACTU.pdf
Putanga - Kua tohua 1000V (1kV) Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) 0.061" (1.55mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.185" L x 0.079" W (4.70mm x 2.00mm) Raupapa C
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1808 (4520 Metric) Ētahi Ingoa C1808C332KDRAC
C1808C332KDRAC7800
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Kāhua Ara -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga High Voltage
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 3300pF ±10% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor X7R 1808 (4520 Metric)
Te kaha 3300pF Nga tono General Purpose