C1808C330JHGACTU
KEMETKEMET
C1808C330JHGACTU Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C1808C330JHGACTU
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 33PF 3KV C0G/NP0 1808
Ngā Rauemi: C1808C330JHGACTU.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C1808C330JHGACTU
Tau Wae C1808C330JHGACTU Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 33PF 3KV C0G/NP0 1808 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 89514 pcs Pepa Raraunga C1808C330JHGACTU.pdf
Putanga - Kua tohua 3000V (3kV) Te manawanui ±5%
Te matotoru (Max) 0.069" (1.75mm) Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.185" L x 0.079" W (4.70mm x 2.00mm) Raupapa C
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1808 (4520 Metric) Ētahi Ingoa 399-7109-2
C1808C330JHGAC
C1808C330JHGAC7800
C1808C330JHGACTU-ND
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 29 Weeks
Te Kāhua Ara - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga High Voltage Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 33pF ±5% 3000V (3kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 1808 (4520 Metric) Te kaha 33pF