C1808C241KZGACTU
KEMETKEMET
C1808C241KZGACTU Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C1808C241KZGACTU
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 240PF 2.5KV NP0 1808
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C1808C241KZGACTU
Tau Wae C1808C241KZGACTU Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 240PF 2.5KV NP0 1808 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 104574 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Kua tohua 2500V (2.5kV) Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) 0.085" (2.15mm) Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.185" L x 0.079" W (4.70mm x 2.00mm) Raupapa C
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1808 (4520 Metric) Ētahi Ingoa C1808C241KZGAC
C1808C241KZGAC7800
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Kāhua Ara -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga High Voltage
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 240pF ±10% 2500V (2.5kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 1808 (4520 Metric)
Te kaha 240pF Nga tono General Purpose