C1808C222KFRACTU
KEMETKEMET
C1808C222KFRACTU Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C1808C222KFRACTU
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 2200PF 1.5KV X7R 1808
Ngā Rauemi: C1808C222KFRACTU.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C1808C222KFRACTU
Tau Wae C1808C222KFRACTU Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 2200PF 1.5KV X7R 1808 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 81942 pcs Pepa Raraunga C1808C222KFRACTU.pdf
Putanga - Kua tohua 1500V (1.5kV) Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) 0.069" (1.75mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.185" L x 0.079" W (4.70mm x 2.00mm) Raupapa C
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1808 (4520 Metric) Ētahi Ingoa C1808C222KFRAC
C1808C222KFRAC7800
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 52 Weeks
Te Kāhua Ara - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga High Voltage Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 2200pF ±10% 1500V (1.5kV) Ceramic Capacitor X7R 1808 (4520 Metric) Te kaha 2200pF