C1210X331M1HAC7800
KEMETKEMET
C1210X331M1HAC7800 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C1210X331M1HAC7800
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 1210 330PF 100V ULTRA ST
Ngā Rauemi: C1210X331M1HAC7800.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C1210X331M1HAC7800
Tau Wae C1210X331M1HAC7800 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 1210 330PF 100V ULTRA ST Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 764138 pcs Pepa Raraunga C1210X331M1HAC7800.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Te manawanui ±20%
Te matotoru (Max) 0.039" (0.98mm) Te Tae Tema X8R
Rahi / Rahi 0.130" L x 0.102" W (3.30mm x 2.60mm) Raupapa FT-CAP
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1210 (3225 Metric) Ētahi Ingoa C1210X331M1HACTU
Tae Mahi -55°C ~ 150°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 36 Weeks
Te Kāhua Ara - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Low ESL, Soft Termination Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 330pF ±20% 100V Ceramic Capacitor X8R 1210 (3225 Metric) Te kaha 330pF