C1210X104F5JACAUTO
KEMETKEMET
C1210X104F5JACAUTO Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C1210X104F5JACAUTO
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 0.1UF 50V U2J 1210
Ngā Rauemi: C1210X104F5JACAUTO.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C1210X104F5JACAUTO
Tau Wae C1210X104F5JACAUTO Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 0.1UF 50V U2J 1210 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 57790 pcs Pepa Raraunga C1210X104F5JACAUTO.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±1%
Te matotoru (Max) 0.039" (1.00mm) Te Tae Tema U2J
Rahi / Rahi 0.130" L x 0.102" W (3.30mm x 2.50mm) Raupapa FT-CAP
Ratonga AEC-Q200 Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1210 (3225 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount, MLCC Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Kāhua Ara - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Soft Termination Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 0.1µF ±1% 50V Ceramic Capacitor U2J 1210 (3225 Metric) Te kaha 0.1µF