C1210H562KCGACT500
KEMETKEMET
C1210H562KCGACT500 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C1210H562KCGACT500
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 5600PF 500V C0G/NP0 1210
Ngā Rauemi: 1.C1210H562KCGACT500.pdf2.C1210H562KCGACT500.pdf3.C1210H562KCGACT500.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C1210H562KCGACT500
Tau Wae C1210H562KCGACT500 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 5600PF 500V C0G/NP0 1210 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Kua tohua 500V Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) 0.087" (2.20mm) Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Raupapa HV-HT
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1210 (3225 Metric) Ētahi Ingoa 399-14407-2
Tae Mahi -55°C ~ 200°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 54 Weeks
Te Kāhua Ara - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Low ESL, High Voltage, High Temperature Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 5600pF ±10% 500V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1210 (3225 Metric) Te kaha 5600pF